Pirmalapis

From IBWiki
Jump to navigationJump to search
Arvorec - Brithenig - Castilian - Dutch - English - Francien - German - IB English - Jovian - Montreiano - Portuguese - Sowthron - Wenedyk - Xliponian
Sunday, 22 January 2023, 22:20

"Visata" yra iš dalies gretamžinis, iš dalies dirbtraiškovinis išmanas, sukurtas mažbūrio pasišventusių dirbtraiškovininkų. Jei kol kas nežinote, kas tai yra, paskaitykite šį trumpą aprašą arba, dar geriau, aplankykite raidiškąjį išmano tinklapį.

Šitai yra "Visatos" atvirtinklis - pastoviai augantis ir kaip niekad smulkmeniškas šios Andriaus Smito sukurtos gretamžijos vaizdinys. "Visatos" nariai gali rašyti šian šaltinin kas jiems atrodo tinkama. Kiti lankytojai yra maloniai kviečiami aptariuoti. Jei jūs nesate narys, bet norėtumėte prisidėti, nueikite čia - Dirbtraiškovių siuntynan - prisistatykite, pažiūrėkite nuorodų tinklapį, "Visatos" tinklapį ir taip suprasite, kaip veikia šis mažbūris. Tuomet peržiūrėkite savo mintystes ir nupasakokite jas dalyviams - taip sužinosite, kaip jos galėtų būti įdėtos į išmaną. Ilgainiui mintysčių, kurias būtų galima pritaikyti prie "Visatos" griaučių, skaičius mažėja dėl didžiulio darbo kuris jau buvo padarytas nustatant, kaip ši gretamžija veikia, bet pasiūlymai yra visados laukiami.

Dargi jūs, be abejo, galite tvirtai įžengti smuklėn ir prisistatyti tenai. Prašome susikurti vartotojo prieigą prieš tvarkinėjant šį atvirtinklį.

Šiuo metu mes turime 3,688 straipsnių!

Jeigu nesate susipažinęs su atvirtinklių veikimo ašybėmis, paskaitykite Pagalba:Kaip sukurti naują straipsnį ir Pagalba:Redagavimas. Skyriuje Pagalba:Temos yra pilnas visų pagalbos temų sąrašas.Pagrindinės "Visatos" atvirtinklio dalys:

Nuorodos: Nuorodos į šaltinius apie "Visatą" duomovėje.
Trumpiniai: "Visatoje" dažnai naudojami sutrumpinimai.
Kaupykla: Senų, nebesvarbių dalykų vieta.

Pastaba dalyviams: Šis atvirtinklis gali būti naudojamas keliais skirtingais būdais: Pasiūlymų arba Patarimų išsakymui, Klausimų uždavimui ir Tikrių, kurie jau yra nustatyti ir nėra aprašyti kituose "Visatos" tinklapiuose, surašymui (nors šiuo metu atvirtinklyje surašinėjami ir tikriai, kurie jau yra suminėti kitur). Jei jūs pateikiate pasiūlymą ir norite, kad į jį būtų žiūrima kaip į tokį, o ne kaip į šimtu nuošimčių tikrį, straipsnio viršuje įrašykite žymą {{proposal}}. Kad pažymėti medžiagą, kuri tėra šaltinis ir dar nėra pritaikyta "Visatai", darykite tą patį, tik vietoje žymos {{proposal}} naudokite žymą {{source}}. Kitos galimos žymos yra surašytos bendralų sąraše.

Pastaba: Šių puslapių turinys yra tų puslapių kūrėjų Nuosavybė <N>. Jie gali pasilikti visas teises sau arba jomis tarpusavyje dalintis.

Pastaba: Šių puslapių turinys yra išgalvotas. Vietovės, žmonės, įvykiai ir pokalbiai yra sukurti išmano dalyvių. Bet kokie sutapimai su tikromis vietomis, žmonėmis (gyvais ar mirusiais) ar įvykiais yra atsitiktiniai.

"O Perkūne, jie padarė amžiją atvirvykdyste!" -- Demenas Jerikas